<
הקודם

שירותי סליקת כספים

קלריטי מספקת שירות משלים לתהליך דיווח התשלומים הפנסיוניים, המאפשר הפקת הוראות לתשלום על בסיס קובץ הדיווח. שירות זה גורם להלימה מלאה בין הכסף המועבר לחשבונות הגופים הפנסיוניים ובין הדיווח שמועבר אליהם. קלריטי דואגת להחזיק בכל רגע נתון את חשבונות הגופים הפנסיוניים אליהם יועברו הכספים וחוסכת מהמעסיק מעקב אחר שינויים בנתונים אלו (שינויים הנובעים, לדוגמא, ממיזוג מוצרים, שינויים בפרטי החשבון של הגופים הפנסיוניים ועוד). בחלק מהפתרונות המוצעים להלן לביצוע התשלום, המעסיק נדרש להזין יום ערך בלבד (באחד מהפתרונות אפילו נתון זה לא נדרש), כל שאר הנתונים מוזנים אוטומטית על ידי המערכת. באופן זה, השירות חוסך זמן הקלדה, הפקדה לחשבונות שגויים וטעויות אנוש.


קלריטי מאפשרת לך מגוון פתרונות יחודיים לביצוע התשלום

• חשבון מפצל - קלריטי מאפשרת ללקוחותיה שירות תשלומים יחודי, לביצוע אוטומטי של העברת הכספים לגופים הפנסיוניים מתוך הדיווח. עם טעינת קובץ הדיווח על ידי המעסיק למערכת, קלריטי מחייבת את חשבונו של המעסיק בסך ההפקדות שדווחו ומזכה אוטומטית את חשבונות העו"ש של הגופים הפנסיוניים אליהם צריך להעביר את הכספים, ללא פעולה נוספת מצד המעסיק או חשבות השכר
שירות זה מתאפשר באמצעות רישיון למתן שירות בנכס פיננסי אשר ניתן על ידי רשות שוק ההון ביטוח וחיסכון שמספרו 60952.

העברה בנקאית במקבץ >באתרי הבנקים – קלריטי מפיקה קובץ העברות בנקאיות המותאם לאתרי הבנקים לשם טעינתו בפורטל הבנקים וביצוע תשלום ללא צורך בהקלדת פרטי חשבונות וסכומים.

מס"ב ספקי גמל – קלריטי מפיקה ומדווחת ישירות קובץ למס"ב (מרכז סליקה בנקאית) אגב הדיווח, ללא צורך לשמור ולטעון את הקבצים בתוכנת מס"ב.

>
הבא

שיתופי הפעולה שלנו - הרווח שלכם

אנחנו עובדים עם הגופים המובילים במשק,על מנת שתוכלו לדווח ביעילות ובפשטות.
השירות שלנו

תמיד נעשה את המירב עבורכם ונוודא שאתם מקבלים בדיוק את מה שמגיע לכם

  • בקרה על חישוב הפרשות ועל חוקה פנסיונית בכל דיווח

  • בקרה על רישום זכויות וקליטת כספים בגופים הפנסיונים

  • בדיקת גובה הכיסוי הביטוחי והשכר המבוטח