<
הקודם

הצטרפות למוצר פנסיוני

החל מינואר 2008 הוגדר במשק הסכם פנסיית חובה. הסכם זה הינו הסכם קיבוצי המחייב את כל המעסיקים, מכוח צו הרחבה, להפקיד עבור עובדיהם הפרשות לחיסכון פנסיוני. לא רק זאת, אלא שחוק קופות הגמל (סעיף 20) קובע כי כל "עובד הזכאי להצטרף כעמית לקופת גמל רשאי לבחור בכל עת כל קופת גמל לצורך הפקדת תשלומיו ותשלומי מעבידו. המעביד לא יתנה את תשלום הכספים לקופת הגמל בעד עובדו בכך שיופקדו בקופה מסוימת או בקופה שיבחר העובד מתוך רשימה מסוימת של קופות, אף אם נקבע אחרת בדין או בהסכם."

שירות הצטרפויות רב-יצרני של קלריטי מאפשר לעובדיו של המעסיק לבצע הצטרפות ישירה (בהסכם דמי ניהול מטיבים, אם קיים כזה) לאחת מקרנות הפנסיה הקיימות בשוק הפנסיוני. העובד רואה באופן מרוכז את כל הקרנות ודמי הניהול המוצעים לו ולהצטרף בלחיצת כפתור באמצעות המכשיר הנייד. במידה שהמערכת זיהתה כי לא ניתן לצרף את העובד/ת באופן דיגיטלי היות ולעובד/ת יש קרן פנסיה ותיקה ו/או ביטוח מנהלים, העובד/ת יופנה לאיסוף מידע טרום פגישה עם משווק פנסיוני.

ניתן להטמיע במערכת הסכמים מטיבים בדמי ניהול שקיבל המעסיק מהגופים הפנסיונים, אם קיימים עבורו כאלה.השירות הינו בתשלום נפרד ואיננו מחייב את המעסיק להיות מנוי על שירותי התפעול של קלריטי.

>
הבא

שיתופי הפעולה שלנו - הרווח שלכם

אנחנו עובדים עם הגופים המובילים במשק,על מנת שתוכלו לדווח ביעילות ובפשטות.
השירות שלנו

תמיד נעשה את המירב עבורכם ונוודא שאתם מקבלים בדיוק את מה שמגיע לכם

  • בקרה על חישוב הפרשות ועל חוקה פנסיונית בכל דיווח

  • בקרה על רישום זכויות וקליטת כספים בגופים הפנסיונים

  • בדיקת גובה הכיסוי הביטוחי והשכר המבוטח